Jesteśmy firmą polską, działającą aktywnie na terenie województwa podlaskiego od 1995 roku. Naszą działalność charakteryzuje indywidualne podejście do złożonych zagadnień technicznych, solidność wykonania oraz nowoczesny styl pracy.

Zapewniamy pełną obsługę swoich klientów, poczynając od wszechstronnej analizy potrzeb klienta, poprzez doradztwo w zakresie komputeryzacji, przygotowanie i realizację projektu, dostawę i instalację sprzętu. Uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje zajmujemy się projektowaniem i realizacją okablowania strukturalnego. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku rozszerzyliśmy zakres naszych usług o utylizacje. W tej dziedzinie nasze starania idą w kierunku jak najlepszego zagospodarowania zużytego sprzętu by ograniczyć jego wpływ na środowisko.

Posiadane zaplecze techniczne oraz doświadczona kadra inżynierska umożliwia nam realizację skomplikowanych projektów z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w zakresie technologii informatycznych na każdym etapie realizacji. Nasza sieć serwisowa świadczy usługi pomocy technicznej wykorzystując posiadane wysokie kwalifikacje pracowników. Sprawny proces rozwiązywania problemów gwarantuje klientom szybkie i definitywne rozwiązanie każdego z nich.

Mamy nadzieję, że przedstawiona powyżej charakterystyka pozwoli Państwu spojrzeć na naszą firmę jako na rzetelnego i pewnego partnera i stanie się zaproszeniem do współpracy.